Forum RC
Przywitania - Wersja do druku

+- Forum RC (https://rc-slask.pl)
+-- Dział: Ogólne (https://rc-slask.pl/dzial-99.html)
+--- Dział: Przywitania , Regulamin , Logotypy (https://rc-slask.pl/dzial-100.html)
+--- Wątek: Przywitania (/watek-2.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27


RE: Przywitania - robek46 - 2017-03-22

[attachment=864]
[attachment=863]
[attachment=861][attachment=862]
Witam,
Jestem Robert, razem z córką o dwóch lat ujeżdżamy modela Rc. W stajni mamy Tamiya CC-01 Pajero, LR3 i Hilux oraz Axial SCX10 Rubocon i Honcho.
Jest jeszcze Turnigy Trooper SCT 4x4 i Fiesta TRAXXAS Ken Block 4x4.


RE: Przywitania - Gorg - 2017-03-23

Witaj
Piękną kolekcja i tylko jeździć

Mam nadzieję że zawitasz z córką na naszych zawodach trialowych - Disco pięknie by pasowało do klasy Scaled. Najbliższe będą już niedługo bo 08.09.17 - zapraszam.
Ile córka ma lat? Ogarnia modele bez problemu?
Najmłodszy trialowiec jakiego znam i jaki stanowi zagrożenie nawet dla starszych to Maciek który teraz nie wiem ile ma ale niedawno miał 7 lat.


RE: Przywitania - PabloS - 2017-03-24

Cześć jestem Paweł. Od kilku lat interesuję się modelami RC na kołach a od roku jestem w posiadaniu Vaterry ascendera i myślę że fajnie byłoby należeć do grupki ludzi z którymi co jakiś czas można by pojeździć .I dlatego jestem. Zapomniałem jeszcze o HPI sprint (Camaro i BMW M3) rally legends (Lancia Delta S4 i Lancia Delta evo2) w nawiasach to karosy.


RE: Przywitania - HUBert - 2017-03-24

No Panowie - czytać regulamin klasy Sport lub Scaled - i jeździć na zawody z nami Smile


RE: Przywitania - Bastian - 2017-03-24

Witamy i zapraszamy na zawody  Big Grin


RE: Przywitania - misiek - 2017-04-01

Siema.
Jestem misiek z Katowic. Zajawkę na RC miałem od zawsze jednak dopiero teraz mogłem pozwolić sobie na prawdziwy model. Jestem posiadaczem XSTRa na szczotkach z chęcią dalszej rozbudowy Smile Na razie śmigam sobie w Parku Śląskim ale niedługo planuje wyprawę na jakiś tor.
Pozdrawiam


RE: Przywitania - Tomek - 2017-04-02

Hej misiek. Jak masz opcje to wpadnij dzis do Wodzislawia na tor gdzie odbeda sie zawody. Bedziesz mial na zywo wiekszosc ludzi z forum. Ballu i pozostali na zywo doradza i podpowiedza co dalej z Twoim modelem. Zas jezeli piszesz, ze lubisz sie bawic modelarsko -zapraszam poprzegladac garaze w dziale trial Smile do zobaczenie na torze.


RE: Przywitania - Sebastian - 2017-04-08

Siema, 

jestem Sebastian z Piekar Śląskich, mam 26 lat i odczuwam ochotę zabawy w offroad. Aktualnie posiadam on-road'a tamiya TT-01E, ale planuje kupić axial'a scx-10 II . Mam nadzieję że pomożecie mi złapać bakcyla  Smile


RE: Przywitania - HUBert - 2017-04-08

Witamy, i mam nadzieję że wpadniesz jutro na Pogorię


RE: Przywitania - rocho232 - 2017-04-08

Witam tu Michał jestem nowy na torze Smile jakiś czas temu poskładałem pierwszy model Team C T8T Truggy tak mnie wciągnęło od jakiegoś czasu fajna zabawa trochę się odstresować , planuje następny model buggy i na zawodach postaram się być obecny