Forum RC
Puchar Śląska 2017 - Propozycje, dyskusje, ogólne rozmowy - Wersja do druku

+- Forum RC (https://rc-slask.pl)
+-- Dział: TRIAL (https://rc-slask.pl/dzial-30.html)
+--- Dział: Puchar Śląska (https://rc-slask.pl/dzial-32.html)
+---- Dział: Rok 2017 (https://rc-slask.pl/dzial-58.html)
+---- Wątek: Puchar Śląska 2017 - Propozycje, dyskusje, ogólne rozmowy (/watek-326.html)

Strony: 1 2 3 4 5


Puchar Śląska 2017 - Propozycje, dyskusje, ogólne rozmowy - Bastian - 2017-03-03

Proponuje w tym miejscu rozmawiać, proponować i dyskutować na temat Pucharu Śląska 2017 żeby nie zaśmiecać tematów dotyczących terminów danych klas.

Kolega Gorg zaproponował takie miejscówki oraz kolejność rund, proszę o wyrażenie opinii oraz ewentualne propozycje zmian zanim jeszcze sezon się nie rozpoczął. 

I runda marzec - ROGOŹNIK - Gorg
II runda kwiecień - POGORIA - Hubert
III runda maj - NIEGOWONICE - Dąbrowa G. któryś z ekipy
IV runda czerwiec - TARNAWA DOLNA (Kamieniołom) - Tadek
V runda lipiec - Ogrodzieniec - Gorg
VI runda sierpień - KRZESZÓW (wodne schronisko przed upałem) - Przemek
VII runda wrzesień - Bytom - ?
VIII runda pażdziernik - Bieruń - Przemek
IX runda listopad - RYBNIK - Bednar

Ponadto proszę o aktualizacje w dziale "Kto w jakiej klasie w Pucharze Śląska 2017"


RE: Puchar Śląska 2017 - Propozycje, dyskusje, ogólne rozmowy - Gorg - 2017-03-05

Mi też pasuje 19.03 ale równie pasuje mi 26.03

co do miejsca to może nie będzie to Rogoźnik bo tam wszystkie trasy zjeżdżone i już w zeszłym roku marudziliście

Może będzie Bytom - sprawdzimy miejscówkę w przyszły weekend

No chyba że chcecie Rogoźnik, stare miejsce na rozruszanie kości


I runda Puchar Śląska - klasa SPORT
Propozycje terminu

19.03.2017r. 

1. KubaDG
2. Przemsky 
3. Tadek
4. Bastian
5. Hubert
6. Kolosm
7. Zajączek
8. Miodzio
9. Gorg


26.03.2017r. 

1. Bednar
2. Gorg


Jeszcze pytanie
Czy chcecie dostawać za każdym razem dyplomy czy wystarczą same wyniki?
Jak dla mnie to niepotrzebny gadżet ale proszę o opinię innych


RE: Puchar Śląska 2017 - Propozycje, dyskusje, ogólne rozmowy - Bastian - 2017-03-05

Szanowni Koledzy co do wspólnego planowania terminu zawodów w klasie SPORT I SCALED to proponuje niech każda z klas sama wybiera termin zawodów w odpowiednim dziale na forum i jeśli daty się pokryją to startujemy razem jeśli nie to osobno.  Ponadto taka wersja pozwoli wystąpić we wszystkich rundach obu klas.
 
Co do dyplomów ja również uważam,  że nie ma potrzeby by każdy go otrzymywał. Może co rundę jakaś forma medali lub dyplomów od 1 do 3 miejsca, a dla najlepszych na koniec sezonu zamiast elektronicznych nagród jakiś odlewany ręcznie robiony puchar co by go można postawić w widocznym miejscu ku chwale i zazdrości innych Tongue

Niech każdy się wypowie i niech zadecyduje większość.


RE: Puchar Śląska 2017 - Propozycje, dyskusje, ogólne rozmowy - KubaDG - 2017-03-05

Zgadzam się z przedmówcą. Dyplomy czy medale za pierwsze 3 miejsca. O wyglądzie i formie niech zadecyduje organizator danych zawodów.
Co do dat, to niech każda klasa ustala sobie osobno.

Ja tam Rogoźniku nie jeździłem, więc marudził nie będę. Z Bytomiem może nie szalejmy, bo się okaże, że 3 zawody w sezonie tam będą Smile


RE: Puchar Śląska 2017 - Propozycje, dyskusje, ogólne rozmowy - HUBert - 2017-03-05

Moim zdaniem główna klasą jest Sport, i to większość ustala termin. A Scaled niech się dostosuje.
Inaczej będzie ciężko ustalać terminy Sad
Jestem za brakiem dyplomów, mozna medal za 1 miejsce dawać.
Na koniec puchary z metalu.


RE: Puchar Śląska 2017 - Propozycje, dyskusje, ogólne rozmowy - Gorg - 2017-03-05

Skaledy chca jezdzic z sportami wiec daty bedziemy ustalac razem. Przeciez spotykamy sie na zawodach tez aby sobie pogadac i poplotkowac.
Bastian, podzial zostal zrobiony specialnie zeby odciazyc sporty bo za duzo nas. Jako ze to probnie to w tym roku tylko 5 rund a moze w przyszlym caly sezon.


RE: Puchar Śląska 2017 - Propozycje, dyskusje, ogólne rozmowy - Bednar - 2017-03-05


(2017-03-05, 12:24)Bastian napisał(a): Szanowni Koledzy co do wspólnego planowania terminu zawodów w klasie SPORT I SCALED to proponuje niech każda z klas sama wybiera termin zawodów w odpowiednim dziale na forum i jeśli daty się pokryją to startujemy razem jeśli nie to osobno.  Ponadto taka wersja pozwoli wystąpić we wszystkich rundach obu klas.
 
Co do dyplomów ja również uważam,  że nie ma potrzeby by każdy go otrzymywał. Może co rundę jakaś forma medali lub dyplomów od 1 do 3 miejsca, a dla najlepszych na koniec sezonu zamiast elektronicznych nagród jakiś odlewany ręcznie robiony puchar co by go można postawić w widocznym miejscu ku chwale i zazdrości innych Tongue

Niech każdy się wypowie i niech zadecyduje większość.
NAPISAŁEM TO DRUKOWANYMI ŻEBY BYŁO DOBRZE WIDAĆ Big Grin

Skaledy chca jezdzic z sportami wiec daty bedziemy ustalac razem. Przeciez spotykamy sie na zawodach tez aby sobie pogadac i poplotkowac.

Bastian !!!!!!!!!!!!!!!!!!

Podzial został  zrobiony specjalnie żeby odciążyć sporty bo za dużo nas.
Jako że to próbnie to w tym roku tylko 5 rund a może w przyszlym caly sezon.


RE: Puchar Śląska 2017 - Propozycje, dyskusje, ogólne rozmowy - Gorg - 2017-03-05

Kuba
Ale to nie ten Bytom  Tongue

Mamy na oku inną miejscówkę ale trzeba to sprawdzić

Jak nie będzie ok to zawody tam gdzie zawsze.

Jazda wokoło drzewka  Smile


RE: Puchar Śląska 2017 - Propozycje, dyskusje, ogólne rozmowy - KrzysiekB - 2017-03-05

Ja się piszę na 19.03.


RE: Puchar Śląska 2017 - Propozycje, dyskusje, ogólne rozmowy - Bastian - 2017-03-05

Naprawdę miło, że już podjęliście decyzje. Naprawdę owocna dyskusja poprzedzona argumentami, pomysłami i możliwością  wypowiadania własnego/innego zdania. 

Drodzy Koledzy jeśli nie zauważyliście podobne zdanie mają również inni, więc dlaczego kierujecie swoje słowa w kierunku tylko mojej osoby ?

Bednar -  Ty tak na poważnie ? Naprawdę możesz sobie darować drukowane litery,  pogrubioną czcionkę, wykrzykniki i pisanie tego samego dwukrotnie w jednym poście.