Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tatra 815 6x6
#1
Czas na coś nowego więc postanowiłem zająć się budowa Trucka 6x6 więc Padło na tatre. 
Krutka specyfikacja:
Model w skali 1/10 
Mosty puki co to hg
Rama alu z profili
Karoseria hmmm może i ciekawostka bo wzięta z zabawki z lat 90 Smile
Przekładnia planetarna  z silnikiem z wkrętarkiSmile
Reduktor ma być z 4 wejściami (każdy most osobno)
Reszta późniejSmile

Kilka zdjec:

I jeszcze z przodu


Załączone pliki Miniatury
                   
Odpowiedz
#2
Kolejny truck, super  Smile i nie ostatni  Wink

Powodzenia przy projekcie.
Odpowiedz
#3
Czekamy na kolejne etapy z budowy. Wink
Odpowiedz
#4
Kuszą mnie trucki - będę się przyglądał i powodzenia
Odpowiedz
#5
A więc o te bude Ci chodziło podczas ostatniej rozmowy!
Sam się nad nią zastanawiałem ale zauważyłem ogromny problem z zawieszeniem... W oryginale jest to bardzo skomplikowana konstrukcja oparta na rurze, a niestety wg regulaminu z rc-trial:

" 3. Zawieszenie modelu musi być zgodne co do zasady działania z zawieszeniem oryginalnej ciężarówki (sztywne mosty/zawieszenie niezależne, resory, resory + kołyska, zawieszenie 4 link, zawieszenie oparte na rurze). "

Ogólnie Śląskiego regulaminu jeszcze nie ma i moim zdaniem możnaby pomyśleć nad złagodzeniem tego punktu (więcej potencjalnych zawodników, na ogólnopolskie start innym modelem, a u nas zabawa w trucki).
Masz jakiś pomysł co z tym fantem?

Wysłane z mojego K4000 Plus przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
#6
Wsumie to chyba byłoby to lepsze bo więcej chętnych napewno się znajdzie na Trucka, trochę przymknąć oko na podobieństwo do oryginału tzn darować sobie ten napęd rurowy w przypadku TatrSmile resory jak najbardziej bo to daje te podobieństwo do ciężarówekSmile
Odpowiedz
#7
JA z innej beczki, pojawiła nowa zabawka z budą mercedesa.  Może kogoś zainteresuje. 
https://www.ceneo.pl/52351967?se=eCLLRsi...#tab=click
Odpowiedz
#8
(2019-01-03, 20:36)Viper napisał(a): JA z innej beczki, pojawiła nowa zabawka z budą mercedesa.  Może kogoś zainteresuje. 
https://www.ceneo.pl/52351967?se=eCLLRsi...#tab=click
O długiego czasu w obserwowanych na moim allegro ;D Kusi żeby coś pod nią zbudować, ale może być ciężko odpowiednio duże koła upchać...

Wysłane z mojego K4000 Plus przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości