Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Karoca, opony, mosty, apka
#1
1. Opony KRT 94x40 mm 2 sztuki nowe
cena 45 pln
2. Opony MT1903 109x40 mm, 4 sztuki, nowe
cena 120 pln
3. Opony Axial Maxxis 117x38mm, 4 szt + felgi beadlock plastikowe z pierścieniem (chyba axial), dociążone
cena 150 pln
4. Opony chińskie Super Swamper 120x43mm, 2 sztuki, nowe
cena 40 pln
5. Felgi plastik z Vattera (białe), opony odklejone, wyczyszczone z kleju, można ponownie użyć
cena 15 pln
6. Felgi plastik z Louise, opony odklejone, wyczyszczone z kleju, można ponownie użyć
cena 20 pln
7. Felgi plastik z MST, nowe
cena 35 pln
8. Aparatura Spektrum DX3E z odbiornikiem
Niewiele używana. Zaletą tej apki jest że ma wszystkie podstawowe regulacje na pokrętłach. 3 kanał pod wyciągarkę - 3 pozycyjny
Cena 300pln. SPRZEDANA
9. Karoseria Axial Jeep Cherokee
Używana, pomalowana od zewnątrz najpierw pomarańczowym i następnie zielonym przez co uzyskany kolor jest ciekawy. Oklejona napisami 3d oraz naklejkami straży leśnej (taki miał być klimat). W zestawie są słupki do mocowania.
Do karoserii w zestawie elementy drukowane: zderzak przedni z wyciągarką (wyciągarka sprawna jedna ze względu na to że jest dosyć słaba była użyta jako atrapa), zderzak tylny z przygotowanym pod mocowanie koła zapasowego, siatka gumowa na bagażnik dachowy, light bar (trzeba dokupić w castoramie listwę ledową),Klosze tylnych świateł, snorkel, w cenie promocyjnej mogę wydrukować deskę rozdzielczą. 
Na karoserii są zamontowane mocowania odciągów.
cena 180 pln
10. Mosty Axial, Nowe, sam składałem z części dlatego w środku wzmocnione zębatki atak i odbiór, kardany i powiększony skręt.Obudowy, łożyska nowe.
cena 400 pln
11. Mosty Losi (wymiary jak kulakowe) 
cena 300 pln
12. Koła do buggy 1/8 na asfalt nowe
cena 50 pln
13. Combo bezszczotkowe regulator 60A (niestety nie działa wentylator - do wymiany) oraz silnik 9T
110 pln.
mogę sprzedać osobno: regulator 60 pln, a silnik 60 pln
Do cen należy doliczyć przesyłkę
                                       

                                            cd

   

           
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości