Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
(SS) I runda Pucharu Śląska 2020 - klasa SUPER SCALED (Rogoźnik)
#31
Na 99% będziemy z Kajetanem. Jeśli nie skończę modelu to chociaż się spotkać.
Odpowiedz
#32
Teren pod zawody przygotowany. Kosa spalinowa oraz sprzęt do podcinania zrobił robotę. Także zapraszam na niedzielę.
Jeżeli pogoda byłaby taka sobie to zakupiłem plandekę 4x5 metrów oraz 2x3 metry którą będzie można rozwiesić między drzewami i zrobić schronienie.
Przypominam że ustaliliśmy możliwość użycia trapów w SS dlatego jeśli ktoś chciałby używać muszą być zamontowane na modelu.
Frekwencja chyba dopisze bo z pewnych źródeł wiem że może nas być trochę więcej niż 4 osoby:
1. Gorg
2. Kokos
3. Rocky
4. przemsky
5. Kuba
6. Bednar
7. Viper
8. Zajączek

Jeżeli jeszcze ktoś to proszę napisać bo mam przygotowane na razie tylko 8 dyplomów
Odpowiedz
#33
[quote pid='9329' dateline='1592590763']
1. Gorg
2. Kokos
3. Rocky
4. przemsky
5. Kuba
6. Bednar
7. Viper
8. Zajączek
9. Tadekk
[/quote]
Odpowiedz
#34
Poniewaz pogoda zapowiada sie kiepska to pojawila sie propozycja aby przelozyc zawody na 28.06. Wiem że wtedy jest scaled. Napiszcie co sadzicie i czy mozecie w przyszłą niedzielę .
Odpowiedz
#35
Oprócz scaledów będzie też rally, ja osobiście wolałbym zostać przy jutrzejszym terminie.

Wysłane z mojego moto g(7) power przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
#36
Patrząc na prognozę pogody i to co obecnie się dzieje z pogodą proponuje przełożyć
Szkoda modeli (tym bardziej ze to SS i modele w tej klasie są delikatniejsze i możliwości terenowe mają radykalnie słabsze niż chociażby sporty . Zabawa w takich warunkach oględnie mówiąc też średnia )
Odpowiedz
#37
Dostosuje się do Was, jednak nagimnastykowałem się żeby mieć niedzielę wolną od pracy Smile 
Zatem byłbym za utrzymaniem wybranego terminu. 
Co do dzielności modeli, są dzielne a trasy można modyfikować pod kątem trudności Smile
Odpowiedz
#38
Ja też jestem za podtrzymaniem tego terminu. Miescowka jest zadrzewiona a dodatkowo zrobie dach z plandeki.
Odpowiedz
#39
No to co, jutro się widzimy o 10?
Odpowiedz
#40
Jestem za

Wysłane z mojego moto g(7) power przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości