Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
VI runda Pucharu Śląska - klasa SPORT (Targoszów)
#1
VI runda Pucharu Śląska - klasa SPORT (Targoszów [34-206] Małopolska)

Organizatorem jest: przemsky i Tadekk (miejscowy[prawie])

13 Sierpień - start godz. 9:00

1. Zajączek
2. Bastian
3. KubaDG
4. Pablo
5. Maniek
6. Wowa
7. Tadekk
8. przemsky


Drugi temat to, pamiętajcie że jest możliwość przyjazdu z rodziną lub sami, ale wcześniej. Miejsc jeżdżenia modelami u Tadka jest naprawdę sporo, od odcinków na punkty do przepraw przez strumienie górskie, lasy i kamienie. W związku z tym jest możliwość noclegu, koszt ok 20/25zł za osobę/doba. Kwestia wyjazdu z rodziną, dość dużo ciekawych szlaków górskich (pieszych) + park krajobrazowy daje sporo możliwości miłego spędzenia wolnego weekendu dla rodzin. Polecam szlak naszego papieża Jana Pawła II w Targoszowie. Więc jeśli są osoby które reflektują na weekend, proszę o PW.

Dodatkowym argumentem jest ta runda to schronienie przed letnimi upałami. Jeździmy nad strumieniem, więc zalecam lekkie obuwie które można zamoczyć dla własnego komfortu.
Poza tym, chciałbym po zawodach zrobić krótką przeprawę wzdłuż strumienia, ponieważ przewidzieliśmy z Tadkiem nagrodę specjalną  Cool
W chwili obecnej zrobiliśmy pierwsze kroki z Tadkiem w postaci kamiennych mostów przeprawowych ich zarys będzie z czasem na forum jak się uporam z filmem.

Temat jadła:
-ognisko
-grill
-gotowe jadło (kebab, zapiekanki, itd. oraz zestawy obiadowe z dowozem na miejsce)

Biblioteka Video:














Mapki dojazdu:
Zalecam dojazd od strony Bielska Białej lub Wadowic.

   

Samo miejsce znajduję się po prawej stronie drogi która będzie oznaczona przeze mnie na wylocie z miejscowości Krzeszów. Kierujcie się do lasu.
Targoszów 34-206 - adresu nie ma, w miejscowości Targoszów jest tylko jedna ulica która nazywa się ul. Targoszów   Wink
Odpowiedz
#2
Terminy dogodne dla mnie to: 22/23 lipiec, ewentualnie 19/20 sierpnia (ale tu już mogę mieć problem).
O ile dobrze pamiętam to 26 sierpnia Gorg robi manewry w Bytomiu.
Odpowiedz
#3
Ja niestety muszę odpuścić, prawie cały sierpień jestem poza Śląskiem. Ale i tak będę bacznie obserwował wpisy i śledził dokumentację foto i video. Miłej zabawy.
Odpowiedz
#4
Jak dożyje Cool to na zawody się pisze w Tadka tereny to trza jechać .
Odpowiedz
#5
Moja druga połowa sprawdziła kajecik i wychodzi na to że pasuje mi tylko 13.08 .
Odpowiedz
#6
Wszystko się układa że runda odbędzie się w terminie 13.08. Smile
Odpowiedz
#7
Hello wstępnie pasuje 13.08 Smile
Odpowiedz
#8
Runda odbędzie się w terminie 13.08, start godz. 9:00

Przypuszczam że większość zawodników skusi się na gotowe jedzenie...
Planuje, być już w miejscu zawodów dzień wcześniej w celu przygotowania tras, więc jeśli ktoś chce przyjechać wcześniej to zapraszam dowolnymi modelami.
Odpowiedz
#9
Niestety, jest mało prawdopodobne żebym był na tych zawodach. Szkoda, bo to moja ulubiona miejscówka.
Odpowiedz
#10
Ale bida
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości