Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
(SP) I Runda Pucharu Śląska 2020 - klasa SPORT (Rybnik) - 07.06.2020
#22
Co do spotkania: nie rezerwujemy lokalu czy biletów lotniczych. Sytuacja zmienia się bardzo spontanicznie i nikt nie jest w stanie przewidzieć jakie decyzje padną jutro, a co dopiero za tydzień.
Spotkanie odwołujemy, myślmy nie tylko o sobie. Co innego spotkać się na spacerze i stanąć w zalecanej odległości, a co innego spędzić parę godzin z osobami, które nie wiesz z kim wcześniej się spotkały. Sam byłem niedawno w miejscach, o których nie chce myśleć. Rozmawiałem z różnymi ludźmi.. rodzina lekarza z Wrocławia gdzie zmarł dziś ten dziadek. Choć najbardziej rozwaliło mnie spotkanie ze znajomym, rozmawiamy, a on mi mówi, że dwóch jego klientów jest poddanych kwarantannie. Bez niczego przyznawał, że całkiem niedawno z nimi miał spotkania. Aż mnie cofnęło, przed oczami miałem strach, jak mam teraz spokojnie wrócić do domu, do dzieci. Nie chce wariować, ale to mnie walnęło.

Co do punktacji: sam w zeszłym sezonie z kimś rozmawiałem, byłem zdziwiony że liczymy wszystkie spotkania. Myślałem, że jest inaczej. Dla mnie jak najbardziej róbmy spotkań ile się da i wyciągnijmy z tego 70% najlepiej punktowanych, np. z 9 liczmy 7 najlepszych.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: (SP) I Runda Pucharu Śląska 2020 - klasa SPORT (Rybnik) - 22.03.2020 - przez Tomek - 2020-03-14, 15:38

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości