Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pomoc w odnowieniu torów off road
#7
(2019-10-02, 08:07)Tomek napisał(a): no tak to jest. W Wodzisławiu jest masakra, niby można też coś przy elektrowni próbować pojeździć. Albo właśnie Marklowice. Dalej w stronę Dąbrowy chłopaków jest też kilku. Swego czasu jeździł i dużo pomagał Takumi, znajdziesz go na forum. Trudno ma z czasem, ale pewnie chętnie spotkałby się też Ballu... Jest tu trochę modeli do offroadu. Pisz, podawaj terminy spotkań i bądź cierpliwy. To jest się w stanie na nowo rozkręcić, ale potrzeba czasu.... i pogody.

Jest jakiś tor przy elektrowni?
Marklowice ogarnięte, co prawda przyda się jeszcze trochę wyrównać nawierzchnię ale tor wykoszony do gołej ziemi i spokojnie można jeździć. Nie sądziłem że to będzie tyle pracy i pochłonie dość finansów bo 200zł poszło na paliwo, olej i linki.
Ale super sie dziś w trójkę jeździło, warto było bo tor bije mocno ten wodzisławski. No i jak popada to jest przejedny do ziemia tam sucha i przepuszczalna szybko woda wciąga.
Trzeba wygonić lokatora, kret się zadomowił i widać ślady po motorach i rowerach ale raczej starę chociaż za każdym razem jak byłem kosić podjeżdżał ktoś na corsie, stawał, patrzył i zawracał.
Mam jeszcze 5 miesięcy l4 to trochę podziałam z tym torem bo raczej więcej sam nie uciągnę, za duże koszta ogarnięcia takiego toru.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Pomoc w odnowieniu torów off road - przez Neuron - 2019-09-27, 20:45
RE: Pomoc w odnowieniu torów off road - przez Tomek - 2019-10-01, 08:23
RE: Pomoc w odnowieniu torów off road - przez Tomek - 2019-10-02, 08:07
RE: Pomoc w odnowieniu torów off road - przez Neuron - 2019-10-02, 16:58
RE: Pomoc w odnowieniu torów off road - przez Tomek - 2019-10-02, 21:58

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości