Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Subaru Impreza WRX STI
#1
Specyfikacja:
podwozie - ???
silnik - leopard 9T 4370KV
regulator - leopard V2
serwo - SRT DL5015 15kg/ 0,13sec
zasilanie - 2s lipo 4000mAh

Podwozie kupiłem używane bez karoserii z zamontowanym już silnikiem, regulatorem i jakimś badziewnym serwem które jako pierwsze zmieniłem. W między czasie rozebrałem model w celu sprawdzenia zużycia elementów napędowych i tutaj miłe zaskoczenie bo model wewnątrz wyglądał jak nówka, zerowe zużycie zębatek a przy okazji odblokowałem tylny dyferencjał (co zdecydowanie poprawiło zwrotność modelu) przód zostawiłem zblokowany wszystko nasmarowałem i poskładałem.

Po kilku dniach niedaleko mnie natrafiła się karoseria subaru nie zastanawiając się długo następnego dnia była u mnie. Jakie było moje zdziwienie gdy po przymiarce okazało się że rozstaw osi modelu jest za duży w stosunku do karoserii na całe szczęście udało mi się to rozwiązać, dzięki odwrotnemu założeniu tylnych wahaczy co wymusiło zamocowanie amortyzatorów z przodu ale wszystko spasowało i działa Big Grin Karoseria zamocowana jest na magnesach

Mam pytanie do was czy ktoś rozpoznaje co to jest za podwozie? Sprzedający też kupił jako używane i twierdził że jest to firma REELY a model tc-04 wygląda niemal identycznie, różnicą są półosie ponieważ na ani jednym zdjęciu na internecie nie widziałem takich kardanów jakie ja mam, a przyglądając się bliżej tam nic nie wygląda na przerobione, skrócone czy zmodyfikowane. Może ktoś jest w stanie rozwiązać zagadkę?


Załączone pliki Miniatury
                           
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Subaru Impreza WRX STI - przez czapla - 2020-01-20, 22:47
RE: Subaru Impreza WRX STI - przez Gorg - 2020-01-20, 23:48
RE: Subaru Impreza WRX STI - przez czapla - 2020-01-21, 10:06
RE: Subaru Impreza WRX STI - przez Gorg - 2020-01-21, 13:36
Subaru Impreza WRX STI - przez kokos - 2020-01-21, 17:00
RE: Subaru Impreza WRX STI - przez czapla - 2020-01-25, 21:28

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości