Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
opony do klasy scaled
#1
Na PW Bastian zapytał o opony do scaled. Napisałem do niego z moimi doświadczeniami oraz przemyśleniami, ale pomyślałem że można podzielić sie tymi informacjami w bardziej ogólnym gronie, może komuś się przyda.
Zaznaczam, że są to moje doświadczenia i nie każdy może podzielać te opinie

Gmade 1.9" MT1901
mam te opony i nie wszędzie są dobre. Ja ich jakoś nie doceniłem ale kolega Zotornik bardzo chwali. Dla mnie środek bieżnika jest zbyt płytki a sam bieżnik ma słabe boki

Ja ostatnio używam tych
TRAIL BUSTER SCALE 1.9"
częściowo ze względu na wygląd ale też na ich pracę na kamieniach i w błocie. Jednak w piachu nie działałyby dobrze bo od razu kopią dziurę więc założę wtedy g-made

MUD THRASHERS 1.9"
te są bardziej uniwersalne ale też bardziej uśrednione, jednak nie są złe. Tyko że rozmiar to 100 mm

MUD SLINGERS 1.9"
te są świetne w błocie i na skałach ale trochę małe bo 93 mm - mam i uźywam w klasie SS

ROCK CREEPERS 1.9"
na tych przez chwilę jeżddziłem i wydają się OK, ale nie mam doświadczeń

MICKEY THOMPSON 1.9" BAJA CLAW 4.19"

na tych przez chwilę jeżdził Gutek i są bardzo dobre - ale rozmiar już z sklepu jest o 0,8 mm ponad dopuszczalne 105 mm. Nigdy ich nie zmierzyłem w rzeczywistości więc nie wiem jak naprawdę wychodzą.

SCRAMBLER OFFROAD 1.9"

to jest jakaś nowość, bieżnik jak w jednych z opon axiala które jedni chwalą a inni nie. mogłaby być to ciekawa opcja

Mud Slingers 1.55"
to są dobre opony tylko że musiałbyś kupić również felgi
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
opony do klasy scaled - przez Gorg - 2016-10-16, 11:43
RE: opony do klasy scaled - przez Bednar - 2016-10-16, 22:05
RE: opony do klasy scaled - przez Bastian - 2016-10-20, 01:17
RE: opony do klasy scaled - przez Gorg - 2016-10-20, 19:18
RE: opony do klasy scaled - przez Gorg - 2019-04-15, 10:21
RE: opony do klasy scaled - przez Bastian - 2019-04-15, 10:34

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości