Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
2022 - Spotkania offroad na hali w Dąbrowie Górniczej
#1
Witam
W tym roku założyliśmy Stowarzyszenie Zwykłe RC Dąbrowa Górnicza.
Głównym celem jest zorganizowanie warunków do cyklicznych treningów i zawodów offroadu halowego, czyli jazda modelami offroad po wykładzinie.
Zainteresowanych zapraszam na stronę facebookową https://www.facebook.com/RcDabrowaGornicza

Pierwsze spotkanie odbędzie się 23-go kwietnia, start o 8:00.

Zapraszamy WSZYSTKICH zainteresowanych jazdą modelami zdalnie sterowanymi na wspólne jazdy treningowe i majstrowanie przy modelach.
Cała impreza odbywa się dzięki wsparciu Pani Dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 6 w Dąbrowie Górniczej Tucznawie -Katarzynie Borzęckiej. Mamy do dyspozycji salę gimnastyczną w sobotę od 8:00, czeka na Was rozłożony tor dywanowy. Tor będzie zupełnie płaski, żeby nie sprawiał trudności początkującym, a doświadczeni będą mieli okazję poćwiczyć idealny tor jazdy.
Możecie jeździć zarówno prostymi zabawkowymi autami, i profesjonalnymi maszynkami. Nieważny poziom modeli i zawodnika - bawimy się razem. Oczywiście modele "puścimy" na tor w towarzystwie podobnych modeli, czas jazdy to jakieś 5-8 minut, potem idziemy na "serwis", czyli stawiamy przewrócone modele kolegów. Potem podpinamy baterie do ładowarek, i ładujemy czekając na kolejną jazdę, i znowu jedziemy. Wystarczy jeden pakiet.


Jedyne modele które nie mogą jeździć po tym torze to duże modele w skali 1:8 (niszczyłyby tor), reszta da radę.
Mile widziana jest czystość modeli i obuwie zmienne żeby błota nie nanosić na wykładzinę. 
Zabierzcie ze sobą ładowarki, przedłużacz i dobry humor. Jak macie krzesła lub stoliki turystyczne to zabierzcie.

Adres:
ul. Idzikowskiego 139,
42-520 Dąbrowa Górnicza
woj. śląskie
https://goo.gl/maps/dPnVK6m61hj7EPtNA
[-] The following 1 user Likes HUBert's post:
  • grzesiek-dg
Odpowiedz
#2
Ja już gotowy, czekam na sobotę, będzie super
będę upalał:

temu już opony płona z radości

   

Team asso 2wd - może się w końcu nauczę nim jeżdzić
   

ten się cieszy że hopek nie będzie
   

ten wyczyszczony z błota - zobaczymy jak sobie poradzi
   
Odpowiedz
#3
Gorg - a co z baguskiem?
Odpowiedz
#4
się złoży do soboty - jest na serwisie
Odpowiedz
#5
Chcemy się z Wami podzielić wiadomością o uzyskaniu dotacji na zakup komputerowego systemu pomiaru czasu jazdy firmy Waldo Timing System!
Na podstawie ankiety którą wypełnialiście w kwietniu stwierdzono potrzebę używania systemu pomiaru czasu, i wskazywano to jako czynnik wpływający na nasz rozwój.
Napisaliśmy projekt, złożyli u lokalnego operatora, czyli w Stowarzyszeniu Bielskie Centrum Przedsiębiorczości z Bielska-Białej.
Rezultatem jest uzyskanie 6 000,00 zł na zakup urządzeń służących do precyzyjnego pomiaru czasu jazdy podczas naszych spotkań, a w niedługiej przyszłości podczas zawodów. W rezultacie mamy możliwość pomiaru czasu w oparciu o światowy standard - transpondery AMB MyLaps oraz kompatybilne z nimi zamienniki Waldo, Vostok i inne.

Projekt jest finansowany ze środków Narodowego Instytutu Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego w ramach Rządowego programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich NOWEFIO na lata 2021-2030.


Załączone pliki Miniatury
                   
[-] The following 1 user Likes HUBert's post:
  • kapi
Odpowiedz
#6
Spotkania odbywają się cyklicznie, mniej więcej raz w miesiącu. Zapraszaqmy do obserwowania naszej strony na facebooku, a w szczególności zakładki Wydarzenia.
https://www.facebook.com/RcDabrowaGornicza
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości