Forum RC
Przywitania - Wersja do druku

+- Forum RC (https://rc-slask.pl)
+-- Dział: Ogólne (https://rc-slask.pl/dzial-99.html)
+--- Dział: Przywitania , Regulamin , Logotypy (https://rc-slask.pl/dzial-100.html)
+--- Wątek: Przywitania (/watek-2.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27


RE: Przywitania - rodzynek - 2024-02-13

Cześć,
chciałem powitać wszystkich i przedstawić się i swoje potrzeby, bo na razie w temacie RC nie dam nic od siebie Wink

Jestem Wojtek z Jastrzębia-Zdroju, mam już trochę lat na karku, a na forum ściągnęło mnie zainteresowanie synków (obaj - 10 lat) zdalnie sterowanymi sprzętami. Oni oczywiście chcą wszystko i najlepiej żeby było szybkie (a do tego latało i pływało). Ale powoli udaje mi się ich przekonać do powolnych, ale za to skutecznych pokonywaczy bezdroży.

Jak wspomniałem, nic nie wiem o technice RC, dlatego zaciągnąłem się tu, aby się nabrać wiedzy i zakupić młodym coś odpowiedniego.
Planuję pojawić się z młodymi na jakichś zawodach i, o ile to możliwe, zaciągnąć języka Wink


RE: Przywitania - Tomek - 2024-02-13

Witaj. Zapraszamy.
Młodzi są, ale kto wie. Może załapią. Mój załapał mając 12-13, jeździ w scaledach.


RE: Przywitania - Modelarnia Cieszyn - 2024-03-22

Witam serdecznie!
Na imię mam Stanisław i zaczynam przygodę z trialem. Mieszkam na południu Polski w okolicach Cieszyna.


RE: Przywitania - Tomek - 2024-03-22

Witaj! Lubię jeździć do Cieszyna. Ładne miasto.
Jest nas kilku z Rybnika i okolic więc daleko do siebie nie mamy. Za niedługo pojawią się ogłoszenia o rundach w Rybniku w klasie Sport. Śledź i przyjeżdżaj.


RE: Przywitania - Modelarnia Cieszyn - 2024-03-22

(2024-02-13, 14:38)rodzynek napisał(a): Cześć,
chciałem powitać wszystkich i przedstawić się i swoje potrzeby, bo na razie w temacie RC nie dam nic od siebie Wink

Jestem Wojtek z Jastrzębia-Zdroju, mam już trochę lat na karku, a na forum ściągnęło mnie zainteresowanie synków (obaj - 10 lat) zdalnie sterowanymi sprzętami. Oni oczywiście chcą wszystko i najlepiej żeby było szybkie (a do tego latało i pływało). Ale powoli udaje mi się ich przekonać do powolnych, ale za to skutecznych pokonywaczy bezdroży.

Jak wspomniałem, nic nie wiem o technice RC, dlatego zaciągnąłem się tu, aby się nabrać wiedzy i zakupić młodym coś odpowiedniego.
Planuję pojawić się z młodymi na jakichś zawodach i, o ile to możliwe, zaciągnąć języka Wink

Witaj, wpadnijcie na zawody do Ochab. 1 maja 2024. Niedługo wrzucę plakat.
Pozdrawiam
Mały


RE: Przywitania - Mauser - 2024-04-07

Dzień dobry

Mam na imię Piotr wiek to raczej park jurajski więc go nie podam żeby nie straszyć ,modelarstwo to druga pasja po wędkarstwie Smile....makiety kolejowe i pływające ...a teraz chcę spróbować troszkę się po przeprawiać Smile...pojazdu brak ..faza orientacji w terenie :SmileStrona fajna odległość do centrum niewielka (jestem z Pisarzowic k/Bielska Białej). Będę jak na razie będę zaglądał i czytał fachowców ,odwiedzał na zawodach .tak,żeby na przyszły sezon być gotowym .
Wiedza RC nie jest za wielka ,więc będę ją czerpał pełnymi garściami 
Serdecznie pozdrawiam


Przywitania - Rocky - 2024-04-10

Witam, pojazdów, kategorii i wykonania u nas mnogo, więc zapraszam do garaży i najlepiej na spotkania lub zawody

Wysłane z mojego Redmi Note 9 Pro przy użyciu Tapatalka