Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
"Śląskie Bezdroża" ODWOŁANA
#1
Witajcie.

Pomysłów mnóstwo, czasu mało, ale jednak się udało,
Grupa RC SZUMISIE zaprasza wszystkich na pierwszą i mamy nadzieje że nie ostatnią edycje "Ślaskie Bezdroża" która odbędzie się w Tarnowskich Górach przy ul. Kopalnianej
 "Kanion Tarnogórski" znany jako DSD Wyrobisko, więcej szczegółów w regulaminie i na plakacie.

ZAPRASZAMY


Załączone pliki Miniatury
   

.pdf   regulamin Ślaskie Bezdrorza.pdf (Rozmiar: 162.73 KB / Pobrań: 3)
[-] The following 3 users Like Rocky's post:
  • Bastian, kapi, Krzychu
Odpowiedz
#2
No cóż, po raz kolejny skopiowaliście imprezę którą ktoś wymyślił i rozwinął.
Oczywiście – „Śląskie Manewry” – nie są opatentowane i nie miałbym nic przeciwko temu, że ktoś zrobi imprezę w tym samym stylu i na tym samym terenie. Ale cywilizowany człowiek choć poinformował by pomysłodawcę, ba kulturalny człowiek zapytałby pomysłodawcę czy może zrobić taka imprezę.
RC Szumisie niestety nie zrobiły ani jednego ani drugiego.
A szczytem nieuczciwości jest data tej imprezy która wbija się pomiędzy RC Sowe i moje Górskie Manewry.
Naprawdę tak ciężko było ustalić datę późniejszą? Pewnie sam bym się zjawił na tej Waszej imprezie i dobrze się bawił bo zamiast spoconego organizatora biegającego z kamerą i aparatem byłbym uczestnikiem.
Brak słów. Nie wiem dlaczego tak postępujecie i chętnie bym chciał to zrozumieć aby na przyszłość nie było takich zgrzytów.
Odpowiedz
#3
Piszę ten post jako Ja, nie RC szumisie, po części imprezaa charakter bardzo zbliżony do dawnych "Śląskich Manewrów" które organizował Gorg. Chciałem jakoś wskrzesić fajna imprezę może to źle zrobiłem, oficjalnie przepraszam i ODWOŁUJĘ IMPREZE. !!!!!!

Wysłane z mojego Redmi Note 9 Pro przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości