Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Przywitania
Hello  Rolleyes
[-] The following 1 user Likes Malo88's post:
  • Jahuras
Odpowiedz
(2021-03-21, 21:10)Jahuras napisał(a): Witam Smile Smile . Mam na imie Marek i jestem z Katowic

Jeżdżę głównie bagusami, mam Asso RC10B6.2 oraz kilka LCków
Ostatnio kupiłem Enduro trailrunner aby spróbować trialu. Smile

Pozdrawiam

Witamy i zapraszamy na spotkania Smile
[-] The following 1 user Likes Bastian's post:
  • Jahuras
Odpowiedz
Cześć!
Chciałbym się przywitać na tym forum. Mam na imię Szymon ale większość mówi na mnie Gruby Wink
Przygoda z RC zaczęła się od zakupu Ventury dla syna (10l.). Młodszy (5l.) jeździ Scoutem a dla siebie powoli składam coś na podwoziu Injory i stockowych częściach z Venture które zostają po przebudowie Big Grin Więc zagościliśmy w klimatach trialowych.
Najczęściej jeździmy w okolicach Bierunia i Lędzin.
[-] The following 1 user Likes Grooby's post:
  • Jahuras
Odpowiedz
(2021-04-23, 21:04)Grooby napisał(a): Cześć!
Chciałbym się przywitać na tym forum. Mam na imię Szymon ale większość mówi na mnie Gruby Wink
Przygoda z RC zaczęła się od zakupu Ventury dla syna (10l.). Młodszy (5l.) jeździ Scoutem a dla siebie powoli składam coś na podwoziu Injory i stockowych częściach z Venture które zostają po przebudowie Big Grin Więc zagościliśmy w klimatach trialowych.
Najczęściej jeździmy w okolicach Bierunia i Lędzin.

Witamy i zapraszamy na trasy Smile
Odpowiedz
Cześć Adam z tej strony, jestem z Jaworzna, W dniu dzisiejszym odebrałem TR4 Defender, prócz tego posiadam xmaxxa. Plany, fajna zabawa i oczywiście wygrać zawody Wink Na ten moment modyfikuje wszystko w xmaxxie jak i w TRX4 oczywiście w ramach uczciwego budżetu narzeczeńskiego ;-)
Odpowiedz
Witaj Adam.
Zakładaj garaże, wpadaj na spotkania. Najbliższa niedziela to sporty, ostatnio jeździło kilka TRXów więc podjedź, pojeździsz z nami.
Odpowiedz
Witamy i zapraszamy na spotkania.

Załóż garaż i opisz swój model: http://rc-slask.pl/dzial-43.html

Tutaj możesz zapisać się na spotkania lub podejrzeć co i jak: http://rc-slask.pl/dzial-163.html
Odpowiedz
Witam Wszystkich
Jestem Radek z Częstochowy stary już ze mnie człek bo po 40-stce
odświeżam hobby wykopałem stara tamyikę tt-01 po sporych przeróbkach a kiedyś miałem hpi  savage 4,6 nitro ale zamieniłem na drona Tongue
Teraz tu jestem bo zaczął kręcić mnie trial i znudziło mi się samemu jeździć wokoło domu.
tyle z racji wstępu no może jeszcze tyle ze jak by kto był z bliskiej okolicy to zapraszam do kontaktu. Smile
Odpowiedz
Witaj Radku, trafiłeś idealnie w czas bo będziemy niedaleko Smile
Do zobaczyska!
Odpowiedz
Cześć. Mam na imię Andrzej i jestem świeżo po zakupie pierwszego RC. Z braku większego wyboru, na już kupiłem axial honcho. Czysta seria więc zdaję sobie sprawę, że trzeba trochę przy nim posiedzieć, podłubać żeby go zmodyfikować. Ale że jestem totalnym laikiem myślałem o jakiś zawodach w celu spotkania się z hobbystami aby zaczerpnąć tematu co, jak z czym. Chyba odbiłem się od ściany bo jak zobaczyłem regulamin zawodów to mój model nie nadaje się do tegoSmile Stąd moje pytanie przy okazji przywitania czy można podjechać na takie zawody i "podpiąć się" żeby pojeździć, zaczerpnąć wiedzy od osób doświadczonych co i jak?Smile Pozdrawiam
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości