Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
DO WSZYSTKICH
#1
Kochani Koledzy !!!!!!!!!!!!!!!
Uważam że ogromną wartością jest fakt że  na Śląsku istniej duża grupa entuzjastów RC Trialu. Wartościowe też   jest to że  dość zintegrowane(mimo wszystkich różnic )środowisko potrafiło zorganizować i utrzymać cały sezon(kolejny) ten cykl spotkań.
Jako  dość młody stażem uczestnik cieszę się i jestem naprawdę szczęśliwy  że mogłem uczestniczyć w tym przedsięwzięciu.(bo moje doświadczenie z innych grup i form aktywności  i RC było czasami bardzo negatywne)
Szkoda by było zaprzepaścić ten nie waham  się napisać DOROBEK.
Dlatego mam nadzieje że pojawienie się w cyklu Pucharu Śląska drugiej klasy wpłynie tylko na dalszy rozwój naszego środowiska. Chciałbym aby cykl zawodów scaled był integralnym UZUPEŁNIENIEM  i wzbogaceniem naszych zawodów a nie jakąś formą dzielenia ludzi. Mam  też nadzieje że pojawienie się drugiej klasy przyciągnie nowych zawodników a  niektórych obecnych skłoni do budowy nowych modeli i startu w nowej dla nich formule.
Dlatego uważam że należy zsynchronizować daty aby możliwy był start (dla chętnych) W OBU KLASACH.
Sam jestem niezwykle zadowolony ze startów w naprawdę  miłej grupie klasy SPORT  ale chętnie spróbuje czegoś innego nie zamiast  ale jako uzupełnienie ,próba zmierzenia się z czymś nowym w klasie scaled.
Jeśli uda się to zrobić (przy naprawdę minimum dobrej woli) znowu będziemy obiektem zazdrości pozostałej części Polski
Uff to tyle Big Grin
PS :Zamieściłem jeszcze raz post aby był widoczny dla każdego
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
DO WSZYSTKICH - przez Bednar - 2016-11-02, 21:32
RE: DO WSZYSTKICH - przez Tomek - 2016-11-03, 09:49
RE: DO WSZYSTKICH - przez przemsky - 2016-11-03, 10:07
RE: DO WSZYSTKICH - przez Gorg - 2016-11-03, 12:41
RE: DO WSZYSTKICH - przez przemsky - 2016-11-03, 21:27

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości