Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zawody klasy Junior
#6
Też widziałem te możliwości upgrade i zastanawiałem się czy coś zabraniać oprócz wielkości kół. Doszedłem do wniosku że nie ma sensu. Kiedyś wszyscy chcieli mieć drop w sportach bo było tak najlepiej - teraz niewiele osób to stosuje, kiedyś wszyscy uważali, ze jak będziesz miał zwolnice w sportach to już wygrałeś - doświadczenie tego nie potwierdziło. Jest parę innych rzeczy które po wielu sezonach zawodów można podsumować, że to nie przeróbki modelu dają zwycięzcę ale sam kierownik. Dlatego uważam, że nie ma co zabraniać, zresztą z takich zmian do kupienia wydających się na duuuży plus to te zwolnice. Jednak doświadczenia z Sportów nie potwierdzają ich większej przydatności w zawodach. Jak już będziemy po paru zawodach to dopiero wtedy będzie można coś powiedzieć w którą stronę iść z przeróbkami - teraz z WPL nie ma doświadczeń z zawodów takiego typu jak my organizujemy.

edit: skrzynia dwubiegowa do wpl podobno się sypie, słabo przełącza bo przy jakości ala chiny i tak małych częściach kiepsko działa
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Zawody klasy Junior - przez Gorg - 2021-12-14, 09:35
RE: Zawody klasy Junior - przez przemsky - 2021-12-26, 23:23
RE: Zawody klasy Junior - przez Gorg - 2021-12-27, 09:32
RE: Zawody klasy Junior - przez Robert i Szymon - 2022-01-04, 17:03
RE: Zawody klasy Junior - przez Robert i Szymon - 2022-01-05, 01:50
RE: Zawody klasy Junior - przez Gorg - 2022-01-05, 14:51
RE: Zawody klasy Junior - przez Robert i Szymon - 2022-01-05, 21:04

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości