Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
BSR Racing M.RAGE - cykl zawodów zimowych
#6
Pomysł jest świetny!
Ale co to za model jest? Dlaczego akurat ten. Ja się nie znam na temacie (i broń Boże nie bierz nic do serca), ale odczucie mam jakbyś Robert zatrzymał się gdzieś po drodze przy straganie i coś kupił. Póki ten stragan jest otwarty to można kupić, ale jak go zamkną..... Nie potrafie tego namierzyć w jakimkolwiek Polskim sklepie za jakkolwiek większą kasę. Sad
Zamysł chyba jest, aby powiększać grono zainteresowanych. Pobawić się tym modelem trochę i w trakcie tej zabawy zapraszać kolejnych. Łatwiej jest kogoś wysłać do sklepu lub zasugerować mu zakup i poskładanie niż za każdym razem brać to na barki -masz przykład już na starcie z wymienionymi kolegami.
Pytania trudne:
Gdy będziemy jeździć, podejdzie nieznajomy ojciec zafascynowanego dziecka i zapyta jak dołączyć.... będziesz brał to na siebie? Jeżeli tak, to ok.
Czy mamy pewność, że model nie zniknie ze sprzedaży za pół roku? Ktoś zna producenta?
Co z częściami, czy w ogóle są potrzebne jakieś wymienne czy damy rade modelarsko się zabawić w ich ewentualne odtwarzanie?

Nie mniej jednak, ja się piszę!

Lista:
1-Kuba
2-Bednar
3-Gorg (poniżej moi koledzy z pracy, jeszcze nie na forum)
4-Robek
5-Marcino
6-Ballu
7-Tomek
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: BSR Racing M.RAGE 1/10 4WD M-Chassis - zawody - przez Tomek - 2017-08-31, 15:50

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości