Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
BSR Racing M.RAGE - cykl zawodów zimowych
#14
Dostałem odpowiedz na mojego maila którego wysłałem do właściciela Kolejkowo.
Ustaliliśmy zasady naszych zawodów. Moje propozycje były następujące:
1. Dla uczestników zawodów ustalamy kwotę opłaty miesięcznej na 50 pln. W ramach tej opłaty będziemy rozgrywali raz w miesiącu zawody oraz każdy uczestnik będzie mógł korzystać z toru bez ograniczeń.
2. W trakcie trwania zawodów nie będzie powieszonych żadnych banerów reklamowych nie uzgodnionych z uczestnikami zawodów. Oczywiście jeśli jakaś firma w zamian za banner zechce nam za sponsorować budowę toru to temat jest jasny. Nie chciałbym jednak aby wykorzystywać nasze zawody do własnej promocji bez naszej akceptacji.
Jak sadzę nie będzie to miało znaczenia na początku jednak wydaje mi się że pomysł chwyci i będzie cieszył się większym zainteresowaniem.
3. W trakcie trwania naszych zawodów nie będą rozgrywane inne zawody np na torze driftowym - głównie dlatego że uważam to za zbyt duże zamieszanie.
4. Ustalamy że zawody w Kolejkowie będą odbywały się w tym sezonie rozpoczynając od listopada i kończąc w marcu.

Potwierdził mi Pan że zgadza się na wszystkie warunki
Jedynie co jest niepewne to może nas zapewnić o dostępności toru do września 2018.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: BSR Racing M.RAGE - cykl zawodów zimowych - przez Gorg - 2017-09-14, 22:16

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości