Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Propozycje zmian w regulaminie klasy SPORT na sezon 2020
#20
(2019-09-16, 21:19)KrzysiekB napisał(a): Cześć
1. Oświetlenie jest ok ma być i koniec
2. Rolka to rolka- lerzy na boku i koniec jak się o coś oprze i może jechać to ok, ale kręcenie bączków jest be
3. Losowanie i dobieranie się w pary jest ok
4. Dbałość i dopracowanie karoserii jestem za, natomiast trzeba to jakoś doprecyzować w regulaminie. Jak napiszemy "ma wyglądać ładnie i estetycznie" to każdy ma inne pojęcie estetyki.

Krzysiu - sama prawda. 
1. Oświetlenie ok, nawet mozna wymagać zeby działało podczas jazdy, ale nie wymagajmy mocowania led do lexanu, bo nie zawsze tam są działające światła, poza tym trzeba lepić klosze, kable też są upierdliwe... I taki detal - punkty karne za niezgodność daje się na kontroli technicznej przed zawodami, a nie w trakcie.
2. rolka to rolka, nasz pomysł z wstawaniem nie sprawdził się, trzeba się do tego przyznać ?. Trzeba definitywnie rozwiązać ten problem, wymyślimy coś.
3. Losowanie wydaje się być ok, ale bedzie z tym nieco zabawy. Myślę że grupy muszą zawierać conajmniej parę sędziów (żeby się nawzajem sędziowali) plus zawodnicy którzy nie sędziują, pewnie 2-3 osoby.
4. Budy... no cóż, chyba znacie moje zdanie ? Jestem za dwoma opcjami: wszyscy maja identyczną budę, albo dowolną spełniającą warunki regulaminu.
5. Szerokość bramek można mierzyć, jest to w interesie zawodnika, i powinien sam to zrobić i zaraportować wynik sędziemu. Oczywiście pamiętamy że rozmiar bramki położonej na trawie ma tolerancję +10cm, więc jak ustawił szanowny twórca trasy to tak zostaje, bo taką miał wizję,c że jest mniej niż minimum, to wiadomo że sędzia pozwala ustawić min. 28.
6. Wymóg ilości gadżetów jest dla mnie śmieszny, mogę na pace nakleić na płasko 5 kilofów i będę miał zgodny model. Nic na siłę !
7. Klasa Sport to klasa wybitnie sportowa, trasy mamy jak z extreme, modele też zbliżone. Dla estetów jest Scaled, tam jeśli bym jeździł - byłbym za twardą budą, bajerami i łatwymi trasami żeby bud nie niszczyć. U nas raczej "nie ma miękkiej gry", i fajnie jakby tak zostało ?
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Propozycje zmian w regulaminie klasy SPORT na sezon 2020 - przez HUBert - 2019-09-21, 16:11

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości