Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
I runda Pucharu Śląska 2022 - klasa JUNIOR (Rogoźnik) 27.03.2022
#13
Impreza była super! a fotki genialne! Pozdrawiamy.

A co do dzisiejszego głosowania w sprawie stosowania tylko standardowych modeli wynik był jednoznaczny. Z całym szacunkiem ale nie możemy kasować wyniku głosowania ze względu na jedną osobę. To są zawody dla dzieciaków, a nie "wyścigi" tatusiów kto lepiej "zmota" model ... wypaczymy sens tych zawodów. Ok. Ja lubię sytuacje, że Wszyscy mają takie samo prawo głosu - jest to sprawiedliwe Wink - osoba z Toyota Trekker MY'85 by Mikko Racing nie było dzisiaj obecna i nie miała prawa głosu. Dajmy jej taką możliwość! Zróbmy głosowanie raz jeszcze, tu na forum będzie sprawiedliwie. To przecież grupa dla dzieci, przecieramy z nią szlaki, jest zabawa! Więc możemy również dla nich dopracować regulamin podczas sezonu - moim zdaniem nikt na tym nie straci. Ale nie kasujmy wyników głosowania bo "jedna" osoba coś kupiła. A ta osoba niech w tym sezonie jeździ zmotanym. Trudno, ma zmotkę wszystko jest klarowne, a w garażu widać, że dokonała modyfikacji przed I rundą i niech tak już zostanie. Ten sezon dokończy na "zmocie", a w następny sezonie wróci do klasyka. Od dzisiaj nie można "motać" modeli klarowne. Ja w 100% popieram ideę "fabrycznych" modeli, dlaczego? każdy dzieciak ma takie same szanse, a o wygranej będą "tylko i wyłącznie" decydować ich umiejętności. I w tym ja osobiście widziałem i widzę potencjał dla tej grupy Smile Pozostawiam do przemyślenia, a pomysł na zawody dla dzieciaków - REWELACJA! Pozdrawiam serdecznie, Robert.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: I runda Pucharu Śląska 2022 - klasa JUNIOR (Rogoźnik) 27.03.2022 - przez Robert i Szymon - 2022-03-27, 20:27

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości