Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
I runda Pucharu Śląska 2022 - klasa JUNIOR (Rogoźnik) 27.03.2022
#20
(2022-05-04, 08:57)Sokół Team napisał(a): witajcie
my (z opóźnieniem wprawdzie), ale dziękujemy za super dzień i pierwsze zawody. Oboje z Maćkiem bawiliśmy się świetnie i oczywiście jesteśmy gotowi na następną rundę Smile

Co do dyskusji, też uważam, że dobrym pomysłem jest unikać modyfikacji autek (motania, upgrade'ówm, tunning'ó itp). Jeszcze przez długi czas, ewentualne modyfikacje modeli byłyby wykonywane i finansowane przez nas, a nie dzieciaki, więc czyj to byłby wyścig Wink  niech naszym celem będzie nauczenie młodzieży zdrowej rywalizacji i dobrej zabawy, nawet jeśli nie wygrywają. A i my bawmy się dobrze, pokazując dzieciakom fajną pasję (dla niektórych nową, dla innych wprowadzając w świat Tatusia).

Hello, w pełni się z tym zgadzam! "Motanie" modeli przez nas wypacza ideę tych zawodów ... ale z tego co widziałem idea unikania modyfikacji nie dotarła do wszystkich. Więc z przykrością stwierdzam - choć jeszcze się waham - żeby z synkiem odpuścić pozostała zawody. Nie chcę sytuacji, że będzie zawiedziony wynikiem, bo miał gorszy model. 
A większość z nas wie jak dużo dają modyfikacje ... a w klasie Junior nie o to powinno chodzić. Popieram słowa Sokół Team.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: I runda Pucharu Śląska 2022 - klasa JUNIOR (Rogoźnik) 27.03.2022 - przez Robert i Szymon - 2022-05-15, 21:06

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości