Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
BSR Racing M.RAGE - cykl zawodów zimowych
#10
Gorg - pomysł z modelem był ale dogodne, całoroczne miejsce na zawody pojawiło się niedawno.

Co do modelu :
- nigdy wszystkim się nie dogodzi - ja będę za Traxxasem/LaTraxem - bo każdy ma inne doświadczenia , modele ,inny styl jazdy , inny gust .... Więc jak mielibyśmy wybierać najlepszy model dla takich zawodów to pewnie każdy by miał inny pomysł.
- cena za kit nie jest wygórowana więc przy sytuacji że ma go ponad 7-8 osób warto pomyśleć o dodatkowej sztuce na części
- pozostałe podzespoły jak przestaną być dostępne to zawsze można przejść na inne
- biorąc pod uwagę miejsce jazdy, prędkości na silnikach szczotkowych .... to modele nie powinny być zbytnio awaryjne (za wyjątkiem silnika)


Podsumowując .
Jest to jak dotąd jedyny pomysł który przypadł mi do gustu - brak innych propozycji.
Sam model wydaje się być "ok" a co do trwałości / wytrzymałości to wyjdzie po czasie.
Jest osoba która w ten "pomysł" już zainwestowała czas i pieniądze.
Jedyną wadą - jak dla mnie - jest dostępność podwozia tylko poza granicami (Hobbyking) . Jest kilka osób które z tego sklepu zamawiają więc niech oni się wypowiedzą .
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: BSR Racing M.RAGE 1/10 4WD M-Chassis - zawody - przez Ballu - 2017-08-31, 18:30

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości