Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wybór Serwa/silnik/esc/pakiet+ład do scx10 v2
#1
Question 
Witajcie :Big Grin 
Jako że wczoraj za sprawą Przemsky, stałem się szczęśliwym posiadaczem axial'a scx10 vol 2 w wersji kit z budą Jeepa Cherokee.
Pozostaje mi jedynie kwestia doboru sprzętu, na chwilę obecną moge coś zmontować z tego co posiadam, ale to raczej będzie na krótką mete. Nie chce samemu błądzić po omacku i dobierać wszystkiego metodą prób i błędów, dlatego kieruje pytania do was.
Wszystko będzie śmigać na dobrze nam znanym Radiolinku RC3S, docelowo z wyciągarką i ledami- ale to w późniejszym czasie. Na chwile obecną skupmy się na uruchomieniu modelu.

1. Silnik- raczej nie będe się nastawiał na zestaw bezszczotkowy- na początku wole tańsze i mniej problematyczne rozwiazanie, tylko jaki współczynnik T wg was jest najlepszy do trialu.

2. ESC- w tym tamacie poważnie kuleje.

3. Servo- domyślam się że nie musi być superszybkie jak to bywało w modelach do driftu, jakie minimalne obciążenie powinno znosić?

4. Pakiet- mam na stanie akurat nihm carsona z ładowarką sieciową jak do telefonu stacjonarnego- domyślam się że to może zostać tam gdzie leży Smile

5. Czym się kierować przy wyborze bedlock'ow?

Liczę na ogrom porad  Smile
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Wybór Serwa/silnik/esc/pakiet+ład do scx10 v2 - przez Sebastian - 2017-05-16, 10:18

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości