Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nieautoryzowane zgody na umieszczanie znaczka forum w innych komercyjnych przestrzeni
#8
(2018-09-17, 08:45)Tomek napisał(a): Osobiście liczę, że to wszystko jest czynione w dobrej wierze. Nie bardzo tylko wiem, co organizator miał na celu umieszczając tam nasze logo? Czy to ze względu na jakieś wsparcie Przemka, zdjęcia, pomoc organizacyjna... jeżeli jest coś co Przemek (lub ktoś inny) robi na rzecz modeli zdalnie sterowanych i nie chce tego flagować swoim nazwiskiem. To jeżeli jest związany z tym forum miło jest aby flagował to logiem forum. Oczywiście po konsultacji z właścicielem lub wskazaną przez niego osobą. Natomiast jeżeli HPI po prostu zapełnia sobie baner, a żaden z nas nie ma z tym nic wspólnego - to trochę nie bardzo.
Bądźmy ludźmi dla ludzi, logo niech sobie krąży -co to szkodzi, ale Maciek powinien wiedzieć. Przecież nikt nikomu problemów robić nie będzie.
Witam wszystkich.przepraszam że z osobistego konta ale ta droga była dla mnie najszybsza.Współdziałam w organizacji Hpi Challenge.
Przygotowujemy sezon Hpi Challenge Rc Trial 2019, w związku z tym opracowujemy nowe projekty graficzne wizualizacji imprezy.
Prosimy o potwierdzenie zainteresowania umieszczenia na nich Państwa logotypu jako partnerów wydarzenia.odpowiedzi prosimy kierować do dn 18.02.2019r. na adres  hpi@hpi.pl  pozdrawiam adam"qsto"
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Nieautoryzowane zgody na umieszczanie znaczka forum w innych komercyjnych przestrzeni - przez qsto - 2019-02-14, 15:57

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości