Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nieautoryzowane zgody na umieszczanie znaczka forum w innych komercyjnych przestrzeni
#2
Przypomnę tym co zapomnieli i poinformuję tych co nie wiedzieli:

Forum "RC-SLASK.PL" powstało by łączyć w jednym miejscu wszystkie "odłamy" modelarstwa RC . Ma umożliwiać i ułatwiać wymianę informacji i wiedzy .
Nie było nigdy zamiarem konkurowanie z kimś , z innym forum , ..... Nie było również nigdy w założeniu by forum służyło jakiejkolwiek komercji . Logo RC-SLASK.PL widniało na plakatach WOŚP , RPR Trzy wzgórza , pojawiało się w gazetach czy na stronach radia FM ..... W zamian nic nigdy nie otrzymałem , a służyło to użytkownikom forum i spotkań organizowanych dla nich.

Mamy miejsce gdzie można "wrzucać" linki do innych stron , forów gdzie jest brak reklam , wyskakujących okienek ..... Mamy miejsce gdzie możemy się umawiać na zawody, spotkania , ewenty i o nich informować innych.

Cieszę się że ktoś chce " rozreklamować" forum - ale warto by o tym było uprzedzić
Cieszę się że są tu osoby dbające o prawidłowe funkcjonowanie forum - wielkie dzięki wszystkim moderatorom
Cieszę się że mam stale kontakt z moderatorami i mogę na nich liczyć - gdy jestem nieobecny zawsze można zwrócić się do nich z zapytaniem i  problemami ...
Cieszę się że grono forumowiczów stale się powiększa i dla tego proszę liczmy się z innymi , liczmy się z tym iż działanie każdego z nas ma czasami wpływ na innych i na postrzeganie forum z zewnątrz .
Cieszę się że nie ma tu na forum kłótni - i oby tak pozostało ( bym nie musiał ingerować )
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Nieautoryzowane zgody na umieszczanie znaczka forum w innych komercyjnych przestrzeni - przez Ballu - 2018-07-06, 21:24

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości