Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Puchar Śląska 2017 - Propozycje, dyskusje, ogólne rozmowy
#17
Witam

a Zajączek powie tak

po pierwsze primo -         uważam iż dyplomy za 3 pierwsze miejsca (drobne pucharki wg uznania organizatora) na koniec puchary te od rzeźbiarza -wypas

po drugie primo   -          sam kupiłem pojazd pod scaled aby czasem pojechać ale priorytetem jest klasa sport i na pewno nie będę wpływał na termin scaledów i uszanuje termin                                                    wybrany przez scaled (sam mam nadzieje iz czasem się nie pokryją bo może będę mógł pojechać)

po trzecie primo ultimo - uważam iż skoro mamy dwie klasy to powinny one mieć osobne wątki z terminarzem spotkań, nic nie stoi na przeszkodzie aby w tych osobnych wątkach                                                    wstępny  proponowany termin był taki sam, nie chodzi mi o to aby nas dzielić na lepszych czy gorszych bo są w innej klasie aby nie było zamętu i abym mając                                            ochotę  pojechać w drugiej klasie wiedział czy termin jest inny czy tez pokrywa się z moim - sportem. Uważam tez iż o dacie spotkania w głównej                                                                mierze powinny decydować osoby mające zamiar jechać w danej klasie w danym spotkaniu.


Nie doszukujmy się podziałów ale każdy pracuje ma rodzinę i ciężko dopasować się z terminem a rozdzielenie wątków terminarzy ma na celu zachowanie porządku a nie jak wspomniałem podziału ludzi.

Niech moc będzie z Wami

Tak ładnie to poukładałem i tak się rozpieprzyło   

Angry Angry Angry Angry Angry Angry Angry Angry Angry Angry
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Puchar Śląska 2017 - Propozycje, dyskusje, ogólne rozmowy - przez ZajączekPostrachLasu - 2017-03-05, 23:41

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości