Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Przyszłość Forum i zawodów OFFROAD
#1
Ponieważ uważam że forum tworzą ludzie a nie administrator/ zarządca wrzucam informację o spotkaniu które odbyło się w dniu dzisiejszym w Wodzisławiu Śl. . Spotkanie zakończyło się bez żadnych porozumień czy decyzji.

Spotkanie miało na celu połączenie 2 grup/zawodów jakie w regionie powstały - podobno z mojego powodu ?! 


Padły dwie propozycje :
1. Ze strony organizatorów zawodów RDS2
Mam ja jako administrator http://www.rc-slask.pl  zrezygnować z domeny nazwy "rc-slask" , wrócić do tego co było rok temu , nie organizować zawodów jako rc-slask ... tu na forum ma pozostać tylko Trial i Rally....
Zawody mają być przez organizatorów prowadzone na poziomie ogólnopolskim a może i międzynarodowym co wyklucza stosowanie systemu pomiarowego Robitronic ... ma pozostać tylko AMBrc i to obsługiwane przez profesjonalistów . Nie miałbym również żadnego wpływu na podejmowane decyzje.  
Organizatorzy zrezygnują / zrezygnowali z opłaty wpisowej pozostanie tylko opłata za wypożyczenie pchełek . Przez rok dla osób które przejdą na system AMBrc właściciel zaoferował odejście od opłaty za wypożyczenie.
W związku z tym iż wcześniej zarezerwowałem terminy z MOSIRem i te które pozostały wolne nie do końca odpowiadają organizatorom RDS2 mam "przekazać" je RDS2 (jak twierdzą nie zostały żadne wolne bo wszystkie niedziele są zajęte przeze mnie ..??? )
Rezygnacja z organizowania zawodów przyczyni się również do tego iż MOSIR nie będzie dzielił dofinansowania na 2 oraz będzie im łatwiej pozyskać kolejnych sponsorów.
P.S. Jeśli coś pominąłem lub opacznie zrozumiałem to proszę o poprawienie.

Ponieważ to co usłyszałem i napisałem kłuci się z moim podejściem do forum, ludzi i zawodów odpowiadam oficjalnie : Nie przyjmuję propozycji , nie zrezygnuję z Forum RC-SLASK i nie zaprzestanę organizować zawody.


2. Z mojej strony została wysunięta propozycja iż z koro zależy Im na łączeniu środowiska OFFROAD i "wspólnych" zawodach to możemy je zorganizować razem pod jedną nazwą . Na banerach, reklamach , były by umieszczane dwa loga / nazwy jako organizatorów . Na forach znalazły by się wzajemne przekierowania.....

Niestety moja propozycja została odrzucona przez Łukasza jako nie do zaakceptowania  ze względu na fakt "łączenia" logotypów i nazw forów .


Mój komentarz:
Spotkanie miało na celu wymuszenie mojej rezygnacji z rc-slask i z prowadzenia zawodów a nie znalezienie kompromisu ...
Z forum nie zrezygnuje, nie przekażę  chyba że będzie taka wola większości a nie 3 osób .
Z organizowania zawodów nie zrezygnuję chyba że będzie taka wola większości lub nie będzie chętnych do brania w nich udziału .
Nie rzucam słów na wiatr i skoro zobowiązałem się do prowadzenia rc-slask i organizacji zawodów w najbliższych latach to będę robił wszystko by słowa dotrzymać .

Nigdy nie twierdziłem i nie twierdzę że organizuje idealne czy profesjonalne zawody . Będę organizował dalej zawody dla wszystkich chętnych mino iż liczę się że ich poziom może nie odpowiadać profesjonalistom .
Nie mam aspiracji by organizować zawody na poziomie ogólnopolskim . Chcę zawodów dla osób traktujących RC jako zabawę i hobby dla osób chcących miło spędzić czas.
Będę się starał wyjść na przeciw oczekiwaniom przeciętnych modelarzy mimo iż nie dysponuję takimi środkami i wsparciem jak organizatorzy RDS2.

Jednocześnie informuję osoby z poza forum czytające tego posta iż wszystkie rozmowy dotyczące zarówno Forum jak i zawodów będą przekazywane do wiadomości a decyzje podejmowane w porozumieniu z forumowiczami.

Z mojej strony zapraszam wszystkie osoby oczekujące najwyższego poziomu obsługi sędziowskiej i zawodów na poziomie ogólnopolskim  na RDS2 a osoby chcące się spotkać na torze i miło spędzić czas na wzajemnej rywalizacji na Grand Prix Modeli Zdalnie Sterowanych. Uczestnictwo w jednych zawodach nie przekreśla przecież udziału w innych spotkaniach.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Przyszłość Forum i zawodów OFFROAD - przez Ballu - 2017-05-21, 18:24

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości