Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Przyszłość Forum i zawodów OFFROAD
#12
I mamy ciąg dalszy .....
Tym razem w 100% pozytywny .... Heart

Zadzwonił do mnie dziś Marcin (zimnyrc) z propozycją spotkania i rozmowy . Rozmowa sądzę że była potrzebna bo wyjaśniliśmy na spokojnie  wiele niejasności  i niedomówień wzajemnych . Doszło do porozumienia między mną i Marcinem .

To co najistotniejsze:
- zapraszam wraz z Marcinem wszystkich uczestników ROR2 na najbliższe zawody GP w Wodzisławiu w dniu 28.05.2017.
- na zawodach lub przed ich rozpoczęciem przedstawimy wszystkim wspólne propozycje ( mam deklarację ze strony Marcina że będzie obecny)
- chcemy by zawody GP i ROR2 łączyły a nie dzieliły zarówno zawodników jak i środowisko RC a wszyscy chętni brali udział zarówno w jednych jak i drugich .
- Ze strony Marcina:  - nie widzi przeszkód by istniały dwa niezależne fora w takiej postaci jak obecnie
                                 - niema przeszkód by korzystać z systemu Robitronic równocześnie z AMBrc ( pozostają tylko do dogrania kwestie techniczne )
- wszystkie propozycje które będą przedstawione nie będą wiązały się ze wzrostem kosztów dla zawodników ani koniecznością rezygnacji z zakupionego sprzętu.


Zapraszam więc wszystkich na Niedzielę 28,05,2017. Mam nadzieję że nie będą to tylko zawody ale i okazja do wspólnej dyskusji i porozumienia .

P.S. Czekam na ewentualne pytania .
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Przyszłość Forum i zawodów OFFROAD - przez Ballu - 2017-05-21, 18:24
RE: Przyszłość Forum i zawodów OFFROAD - przez Ballu - 2017-05-26, 13:28

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości