Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Przyszłość Forum i zawodów OFFROAD
#7
Witam na naszym forum . Na wstępie pragnę cię zapewnić że nikt twoich wypowiedzi nie skasuje ani nie wytnie z niej nie przychylnych wypowiedzi . Nie zbanuję cię również bo to forum rządzi się innymi regułami .

Tu na szczęście nie będziesz mi przerywał i wchodził w słowo więc postaram się odpowiedzieć.



ad1. Wizja jest i była . To forum, ci ludzie. A nie rezygnacja z tego co jest i było bez znaczenia pod jakim znaczkiem.

ad2. Ile propozycji z waszej strony było ? Przypomnij pozostałe .

ad3. Mnie również poproszono / zasugerowano spotkanie by  "połączyć" środowisko OFFROAD a nie dzielić i sądziłem że będzie jakaś wola współpracy i pójścia na ustępstwa a nie jednostronna rezygnacja z mojej strony .

ad4. Ludzie się pytają to się im odpowiada. Jest niedziela więc mogły być zawody .
"Poza tym idąc drogą ewolucji, co było pierwsze…" - zastanawiam się kto tu jest kurą a kto jajkiem zwłaszcza jeśli chodzi o RC .
"Mamy wizje, plany i strategie oraz środki, a naturalnym jest, że nie możemy firmować jednego jako rcslask.pl i rc-slask.pl bo powstaje dezinformacja co, kto, gdzie i kiedy. " - to mnie bardzo cieszy że macie to wszystko nie wiem więc w czym ci to forum tak bardzo przeszkadza skoro tyle masz. A o dezinformacji to tylko od 3 osób słyszę no chyba że jedyną słuszną odpowiedzią na pytanie kto organizuje zawody jest że rcslask  - niech żyje demokracja i konkurencja .
Poza tym sam stwierdziłeś że forum to przeżytek tyle ich przecież ponoć założyłeś. Teraz według ciebie liczy się tylko facebook więc sam sobie zaprzeczasz no chyba że na facebooku dajesz linki nie do tego forum co trzeba.

ad5. Tak padła propozycja wspólnych zawodów ale nie przypominam sobie rozmowy o szczegółach bo została ta propozycja przez was odrzucona - no chyba że dyskusją nazywasz wysłuchiwanie tego co masz do powiedzenia Ty i Marcin.

ad6.  Z wzajemnością :Smile

ad7. " ...a tamto forum zostaw dla Trial i Rally  .... " słowa Twoje lub Marcina - nie nagrywałem więc nie pamiętam dokładnie

ad8.  Były propozycje i je napisałem że są propozycje i żadne decyzje nie zapadły więc nie wiem o co pijesz . Zaproponowaliście bym ze wszystkiego się wycofał ... zapytałem co z osobami które już zakupiły pchełki a przed zakupem pytały mnie czy w przyszłości będę organizował zawody. Mam się wycofać / zrezygnować a co z tymi co zainwestowali w system Robitronic i na niego ich stać i im wystarcza.

ad9. Ilu krotnie odpowiedziałem że nie znam kwoty/ wartości ? Naciskaliście by podać wartość całego systemu wraz z dodatkowymi pchełkami - powiedziałem żeby zadzwonić do sprzedawcy - a kwotę rzuciłem dla przykładu nadmieniając że nie tylko ja za to płaciłem i nie jest to jeden "zestaw"  . Ile razy podkreśliłem że nie chodzi o zwrot tego co ja zainwestowałem a o ewentualny zwrot dla osób które zainwestowały w system Robitronic a dla was jedynym akceptowalnym jest AMBrc ?
Ile w to dokładnie zainwestowałem tego nie wiem bo od początku organizacji zawodów w ubiegłym roku dokładam do tego wszystkiego i nigdzie nie zliczam. Koszty to jedno, czas to drugie a "serce" to trzecie. To jest dla mnie hobby i kosztów nie liczę bo dawno bym musiał zrezygnować.

ad10. Jeśli jest powiedziane wszystko , z waszej strony 0 szukania kompromisu i jedynym słusznym rozwiązaniem jest moja rezygnacja to po co tracić czas.  3 osoby bo Grzegorz był tam raczej jako słuchacz .

ad11. 1 - spotkanie miało być u Roberta (RCPRO ) bo chciał porozmawiać równocześnie ze mną i z wami . Co to ma do rzeczy ? Ja pracuję w soboty i to chyba oczywiste że ważniejsza praca niż hobby.
2 - spotkanie zwołał Irek (MOSIR) w celu dogrania terminów bo się w nich pogubił . Wyszedłem bo zasugerowałeś że o wypożyczalni modeli RC wolelibyście rozmawiać beze mnie a terminy zostały już doprecyzowane.
3 - spotkanie było dziś co do osób z "mojego otoczenia" to był Grzegorz a Marcin(prorevo) miał być neutralny z tego co mi wiadomo .

ad12. Szkoda że nie nagrywałem rozmowy - mógłbym wam przytoczyć wypowiedzi gdzie wspominacie o planach na przyszłość i planach związanych z rangą zawodów.

Podsumowując . Znów boisz się dyskusji otwartej z ludźmi i nie chcesz się wypowiadać w miejscu gdzie nie możesz wykasować nieprzychylnych postów/wypowiedzi  .
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Przyszłość Forum i zawodów OFFROAD - przez Ballu - 2017-05-21, 18:24
RE: Przyszłość Forum i zawodów OFFROAD - przez Ballu - 2017-05-21, 22:14

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości